Neden abone olmalısın?

Burada kişisel olarak, herhangi bir kuruma bağlı kalmaksızın, tarafsızca kendi görüşlerimi yazmayı planlıyorum. Siz de benimle kriptonun geçmişini, bugününü ve geleceğini sorgulamak ve farklı bakış açısı kazanmak istiyorsanız abone olabilirsiniz.

Doruk İşmen Kimdir?

Doruk İşmen, Şubat 2018'de kurucu başkan olarak Türkiye'nin ilk üniversite blockchain kulübü olan İTÜ Blockchain'i kurdu. 2017 yılından beri kripto ile nefes alan ve YouTube ve Twitter'da kendi adı ve soyadıyla içerikler üreterek katma değerli kripto içerikler üretmeye çalışan biri olarak, kariyerine KPMG'de başladı. Teknoloji danışmanlığı ve denetim projelerinde yer aldı, Türkiye'nin en büyük şirketlerinin IT projelerinde proje yöneticisi olarak çalıştı. Bir süre sonra kriptoya olan ilgisi galip geldi ve kariyerine bu alanda yön vermek istedi. Kripto kariyerine Türk Lirası'na eşit stabil kripto para şirketi BiLira'nın Pazarlama Direktörü olarak başlayan Doruk, Bybit'in pazar başlatıcısı olarak faaliyetlerine devam etti. Şu anda merkeziyetsiz borsa dYdX Foundation’ın Türkiye Lideridir. Aynı zamanda bir Web3 araştırma ve veri analizi şirketi olan Lytera'nın kurucu ortakları arasında yer almaktadır.

Subscribe to Doruk İşmen

Doruk İşmen'in bültenine hoşgeldiniz. Kriptonun geçmişinini, bugününü ve geleceğini tarafsız bir şekilde keşfetmek için doğru adrestesiniz.

People

Country Leader dYdX Foundation & Co-Founder Lytera.io | Previously Bybit, BiLira, ITUBlockchain